Apartmán s terasou a garáží 3+kk 79 m2 , Staré Hamry 

3D sken nemovitosti – virtuální prohlídka 

Cena: 5 500 000 Kč

Popis

Některé věci se jen těžko popisují slovy, ale musí se zažít na vlastní kůži. Třeba načerpat naprosto úžasnou atmosféru místa, kde se tento apartmán nachází.

Apartmánový dům Sulov byl postaven za první republiky ve více než 940 m n m. v katastru obce Staré Hamry. Je to jeden z nejvýše postavených apartmánů bez světelného smogu, krásná rekreační oblast kde se již nesmí stavět na hřebeni Beskyd nedaleko slovenských hranic nádhernými s výhledy.
Zdejší krajina nabízí ideální podmínky k turistice, např. na Visalaje, Gruň, Lysou horu, Podolanky, Smrk. Cestou na Gruň narazíte na Experimentální ekologické pracoviště a dřevěnou kapli na Gruni. Nabízí také výborné podmínky pro cykloturistiku a v zimě pro běžkaře. V osadě Bílý Kříž najdete i jednu z posledních zastávek naučné stezky Gruň – Bílý Kříž dlouhou 10,5 km.

Pokud je váš sen vlastnit nemovitost na horách, ale odrazovalo vás, že nemáte čas ani energii starat se o dům a zahradu, tak mám pro vás tuto jedinečnou nabídku..
Nabízím vám ke koupi apartmánový byt 3+KK s terasou a s garáží po kompletní rekonstrukci a navíc jako třešnička na dortu i plně vybavený, takže si stačí vzít své osobní věci a začít si užívat..

Nyní trochu čísla a technicky:
– Aparmán má 78 m2
– terasa 9 x 1,5 m
– garáž 5 x 3 m – elektricky otevírané vrata
– V přízemí domu je společná místnost – kolárna
– V koupelně je boiler na ohřev teplé vody
– Topí se přímotopy které si můžete na dálku zapnout a než dojedete máte v bytě teplo
– Voda je ze studny, takže ušetříte za drahé vodné a stočné
– V bytě zůstávají veškeré elektrospotřebiče – pračka, televize, myčka, el. a mikrovlnná trouba, el. varná deska a veškerý nábytek který je ve fotu
– dojezd k apartmánům trvá cca 15 min autem lesem po asfaltové cestě takže se nelekejte, že jste se ztratili

Pokud se chcete bytem projít tak, jako byste tam skutečně osobně byli, podívejte se na virtuální prohlídku.

Navíc se tu nabízí také investiční příležitost. V posledních letech došlo k masivnímu zvýšení poptávky po tuzemské rekreaci, takže nákup apartmánu můžete pojmout jako zajímavou možnost zhodnocení a uložení peněz. Celá tato nemovitost tedy i vám může při dobře nastaveném marketingu celoročně generovat nemalý zisk. A k tomu vám pomůže marketingový balíček v podobě video prezentace, skvělých fotek který ode mě po zakoupení apartmánu obdržíte jako bonus zcela zdarma.

Pokud máte pocit, že tuto nemovitost musíte vidět na vlastní oči tak mi zavolejte, a půjdeme se zde spolu podívat. Věřím, že zpátky už se vám chtít nebude.

Pokud se chcete bytem projít tak, jako byste tam skutečně osobně byli, podívejte se na virtuální prohlídku:

 

Nejste si jisti Nač se ptát při prohlídce? Zde je pár rad a doporučení https://petrajanstova.cz/kupujete-nemovitost-nac-se-ptat-pri-prohlidce/

Služby kupujícím klientům: 

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

Váš osobní realitní makléř

Bc. Petra Janštová
+420 731 518 716
janstova@reality-proradost.cz