Prodej Chaty 4+KK s garáží v Petrovicích okr. Bruntál

Video prohlídka

Cena: 2.450.000 Kč

 

Popis

Některé věci se jen těžko popisují slovy, ale musí se zažít na vlastní kůži a je to stejné jako u této chaty. Když pojedete kolem, tak si této nenápadné stavby ani nevšimnete. Uvnitř ale budete překvapeni, kolik je zde místa a pěkných, někdy až velkolepých prostor, které byste tu nečekali.

V přízemí u vstupu je malá předsíň ze které se vchází po levé straně do prostorné garáže a technické místnosti. Po pravé hned u vstupu je koupelna s wc a přímo proti chodu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou s výstupem na terasu. V obývacím pokoji se nachází jak velký krb tak i krbové kamna, které zde byla postaveny před 10 lety. V patře kam se dostanete po dřevěných schodech jsou 2 velké ložnice z levé a pravé strany a na konci jedna opravdu velká místnost 10 x 3,5 m kde je kulečník pro opravdové znalce.

Chata byla postavena z plynosilikátových tvárnic v roce 1988 na místě původní stodoly, ze které se zachovala pouze kamenná garáž. Střecha je plechová (nadstandardně tvrdý plech 2,5 cm) a je zateplená vatou.

Dům má zastavenou plochu 100 m2 tj. 10x10 m2, celkem tedy 200 m2 užitné plochy, což je dost i pro velkou rodinu s několika dětmi, nebo víkendové akce s přáteli.

Zahrada je tak akorát 400 m2 a hlavně je v rovině. Trávu budete mít posekanou během chvíle, a o to víc můžete relaxovat.. Za domem je vydlážděná terasa, ideální místo pro večerní posezení u ohniště nebo grilu.

Chata je napojena na obecní vodovod, což znamená jediné, ani v létě nebudete muset řešit nedostatek vody. U domu je žumpa s přepadem 2 x 4 m3 .

V chatě zůstane část vybavení  Stačí si tedy vzít pár  věcí a začít si užívat léta na horách.

Mimochodem chata má vlastní evidenční číslo, takže financovat její nákup hypotékou je možné. I s tímto umíme pomoci.

Je to místo, které vás bude nabíjet energií. Krásná příroda, ideální na vycházky do lesů a po okolí. Hned za chatou teče Petrovický potok, který pár kilometrů odtud pramení, takže se nemusíte bát velké vody. Pravá Jesenická příroda – ne divoká, ale naopak malebná – to přesně jsou ty důvody, kvůli kterým stojí za to opustit město.

Pokud máte pocit, že tuto nemovitost musíte vidět na vlastní oči, tak mi zavolejte. Věřím, že zpátky se vám chtít už nebude.

Bližší informace u makléře

Služby kupujícím klientům:

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

  3 D vizualizace nemovitosti

   

  Váš osobní realitní makléř

  Bc. Petra Janštová
  +420 731 518 716
  janstova@reality-proradost.cz