V Ostravě žiji od narození  a proto ji znám jako své boty a nejen ji.  Díky své dřívější práci jsem byla každý den na cestách. I dnes po mnoha letech  se perfektně orientuji  podle lékáren a obchodů  po celé Severní Moravě. 

K realitám jsem se dostala  v roce 2008. Tuto profesi jsem si vybrala, protože je velmi různorodá a hlavně mi dává smysl.  Každý prodej byl jiný, stále je zde něco nového a to mne nutí být nestále ve střehu.

Reality mne opravdu baví a myslím si, že je to na mé práci vidět. Jednám vždy otevřeně, to na čem se spolu dohodneme, na 100 % platí. Nejsem tuctový makléř, jakých je kolem tisíce. Nejdu s davem a často dělám věci jinak. Do své práce vkládám spoustu energie a nápadů. Hledám řešení, postupy a cesty. Každý případ je pro mě výzvou, každý klient je partnerem.

Při své práci poznávám mnoho skvělých pozitivních lidí, dozvídám se jejich příběhy, životní cesty, radosti i smutky. Naslouchám vašim potřebám a snažím se pomoci v někdy i velmi komplikovaných situacích. 

Dbám na maximální možné vzdělání. Mám nejvyšší makléřské vzdělání CRM ISO, zakončené mezinárodně uznávanou zkouškou. Investuji do sebevzdělávání, do vymýšlení strategií, do technologií, propagace nemovitostí. Spolupracuji s týmem odborníků a tím pádem vám můžu nabídnout komplexní služby od A do Z.
Je pro mne důležité, aby byl klient vždy maximálně spokojen a aby se na mne neváhal obrátit v případě potřeby znovu.
Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupující ve chvíli, kdy si přebírají klíče od nemovitosti. Nadšení kupujícího i prodávacího mi dává energii do další práce.

Potkáme se? První krůček je na vás. S dalšími vám pomůžu 🙂

}

1. Rychlost

Kdykoliv mi klient zavolá, jsem na drátě nebo volám zpátky.  Ví, co se děje a má informace.

2. Poctivost

Nejprve hájím zájmy klienta a pak teprve svou provizi. Nespolčuji se s žádnou stranou, abychom tu druhou zahnali do úzkých. 

3. Spravedlnost

Spokojený musí být jak prodávající, tak kupující. Kupující musí vědět, že ho nechceme připravit o peníze. Prodávající musí za svou nemovitost dostat maximální cenu.

R

4. Co slíbím, to udělám

To na čem se domluvím pro mne na 100 % platí. Nemovitost prodávám tak jako by byla má vlastní.