Prodej domu o dispozici 4+1 se 2 terasami a dalšího domu vhodného jak k bydlení tak i k podnikání  v Ostravě 

Prodáno 08/2020

Video prohlídka

Cena: 6.500.000 Kč

 

Popis

Nejste si jisti Nač se ptát při prohlídce? Zde je pár rad a doporučení https://petrajanstova.cz/kupujete-nemovitost-nac-se-ptat-pri-prohlidce/

 

Hledáte dům k bydlení a k tomu potřebujete také samostatné prostory k podnikání, pak vás může zaujmout tato nabídka.

Cena domu 4.500.000 Kč + druhý dům 2.000.000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi dvoupodlažní celo podsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 se 2 terasami a garáží o zastavěné ploše 152 m2, který se nachází v klidné lokalitě jen pár metrů od Bělského lesa na ulici Paseky v Ostravě.

Za domem byla postavena v roce 2000 další nemovitost do tvaru L, o zastavěné ploše 176 m2, kterou nynější majitelé využívají k podnikání. Velkým plusem je, že dům má 2 vchody, je bezbariérový a jeho využití je nekonečné. (dílny, kanceláře, apartmány, ordinace, aj.)

Ale vraťme se k hlavnímu domu a k tomu co vám může nabídnout:

Do domu vstupujete po pár schodech do zádveří, kde jsou vestavné skříně po levé straně a po pravé je WC s umyvadlem. V přízemí se dále nachází prostorný obývací pokoj s opravdu velkou terasou, kuchyň s komorou a po pár chodech dolů se dostanete do přístavby obložené dřevem.
V patře pak najdete tři samostatné neprůchozí pokoje, kde v jedné z ložnic je terasa. Přes šatnu se pak dostanete do prostorné koupelny, ve které je jak rohová vana, sprchový kout, WC a 2 umyvadla.
Ve sklepních prostorech je několik místností, které můžete využit nejen k ukládání věcí, ale také k vybudování sauny, tělocvičny či vinotéky.

Velké plus tohoto domu je, že před rokem a půl zde proběhla kompletní rekonstrukce exteriérů za 2,4 mil Kč – nová střecha, zateplení, fasáda, izolace základů, nové komíny, podhledy, dlažba kolem domu, aj.

Další skvělou věcí je lokalita, dům stojí v klidné části ve slepé v ulici, kde jsou pouze rodinné domy. Ale veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Zároveň jste kousek od přírody.

Jelikož zatím není zpracovaný energetický štítek – uvádím energetickou tř. G.

Pokud máte pocit, že chcete vědět víc a dům vidět osobně, tak zavolejte. Na setkání s vámi se těší privátní realitní makléř Petra Janštová .

Služby kupujícím klientům: 

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie 

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti  

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře 

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu 

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost 

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

    Váš osobní realitní makléř

    Bc. Petra Janštová
    +420 731 518 716
    janstova@reality-proradost.cz