Prodej rekreačního objektu  v Klokočově okr. Olomouc

Video prohlídka

Cena: 2.000.000 Kč

 

Popis

Pokud patříte mezi ty, kteří hledají něco zajímavého, tak tento dům v Klokočově by se vám mohl líbit.
Zajímavě řešená nemovitost s vnitřním nádvořím při jejíž stavbě byl dobře využit mírně svažitý terén a když k tomu přičteme hezky upravenou zahradu kolem domu o celkové výměře 1 128 m2, tak se tato nemovitost může stát místem, kde budete chtít s rodinou nebo přáteli trávit volné chvíle.

Krásná příroda Oderských vrchů u přírodního parku Moravice je ideální místo na vycházky do lesů a po okolí na čerstvém vzduchu a to přesně jsou důvody, kvůli kterým stojí za to opustit město.

Jen pro zajímavost, přímo v Klokočově najdete i bio farmu, kde mají také hřebčín, můžete si zde koupit produkty v bio kvalitě a zajít si zde také do výborné restaurace Františkův dvůr.

Nyní blíže k domu:
Dům byl postaven kolem roku 1928 na kamenných základech o zastavěné ploše 207 m2 ale dispozicí je jen 2+1 s technickou místností, do které by se dala do budoucna přestěhovat kuchyň a hned u vchodu u vstupních vrat je dílna. Vnitřní uspořádání je v půdorysu ve fotu.

V domě byla vyměněna střešní krytina plastový šindel v hodnotě 350.000 Kč, část střechy i s krovy, v obytných místnostech plastové okna, kotel na tuhá paliva zn. Dakon s rozvodem topení po domě, v plastu vedená voda, nový komín aj. Přesto na vás zde ještě hodně práce zbývá.
Dům je napojen na obecní vodovod, což znamená jediné, ani v létě nebudete muset řešit nedostatek vody. Na hranici pozemku je plyn.

Mimochodem dům má vlastní číslo popisné a na katastru je veden jako rodinný dům k trvalému bydlení, takže financovat nákup hypotékou je možné. I s tímto vám umíme pomoci.

Bližší informace u makléře

Služby kupujícím klientům:

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

  3 D vizualizace nemovitosti

   

  Váš osobní realitní makléř

  Bc. Petra Janštová
  +420 731 518 716
  janstova@reality-proradost.cz