RD  5+KK s garáží v Šenově u Ostravy         

7 let po kolaudaci 

Video prohlídka 

Cena: PRODÁNO V AUKCI o 500.000 Kč dráž

 

Popis

 Pokud jste zatoužili po vlastním novém domě, ale nechce se vám stavět (což znamená bydlet tak za 2-3 roky), může být právě tento skvělou volbou.

Když jsem tento dům viděla poprvé, tak mě opravdu zaujal. Svým vnitřním prostorem a vybavením se v něm ukrývá opravdu nadstandardní místo k bydlení. Třešničkou na dortu je pak krásně udržovaná zahrada.

Dům byl kolaudován před 7 lety, takže ještě září novotou. Dispozičně je vyřešen jako 5+kk, s garáží s celkovou plochou 214 m2.

 

Popis :

Do domu vstupujete zádveřím s vestavěnými skříněmi, předsíň do tvaru L ze které je po pravé straně vstup do garáže a technické místnosti a z levé strany je pak koupelna se sprchovým koutem a WC a obývací pokoj s kuchyňský koutem s výstupem na krytou terasu.

 

V prvním patře se nachází naproti schodům prostorná koupelna s rohovou vanou, sprchovacím koutem a 2 umyvadly, samostatné WC a 4 neprůchozí pokoje, kde u ložnice přijde vhod i praktická šatna.

 

Nyní trochu technicky:

-Dům byl postaven z cihel porfix

-Okna jsou 3 komorová

-Dům je zateplen 20 cm polystyrenem

-Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem zn. Viessmann

-Boiler je 300 l

-V celém domě je podlahové vytápění

-střecha taška KN Beta – strop zateplen 30 cm vatou ve 2 vrstvách + bublinkovou fólií

-odpad je řešen žumpou

-elektricky ovládaná vrata garáže i vstupní brána

-rozměry místností jsou v půdorysu ve fotu

-energetická třída: B

-celkové náklady na bydlení za rok vyjdou na necelých 35.000 Kč z čehož náklady na topení vychází do 10.000 Kč

Velkou přidanou hodnotou v domě je technická místnost a garáž, kam se vejde spousta věcí, které nikdy není kam uložit. V technické místnosti je umístěno také teplené čerpadlo, bojler, pračka se sušičkou a skříně. 

Jestli je něco, co tento dům povyšuje, je tím pro mě zahrada.. Po celé délce jsou z jedné strany túje a z druhé je živý plot habru, který poskytuje naprosté soukromí. Skalce, která je kolem části domu, byla po celou dobu věnována mimořádná péče, a je to na první pohled vidět. Je tady koutek, kde můžete pěstovat zeleninu a hlavně místo pro hry dětí. Vybudovat takovou zahradu trvá léta. Tady máte hotovo.

Další skvělou věcí je lokalita. Dům stojí v klidné části Šenova na ulici Březová, kde jsou pouze rodinné domy. Do centra Šenova se dostanete během pár minut, ale zároveň jste kousek od přírody. Do Ostravy nebo Havířova to máte autem 10 min.

Třešničkou na dortu je vlastnictví lesa před domem o výměře 785 m2, tak akorát aby jste si měli kde zajít pro dřevo na táborák. 

Pokud hledáte dům, který nabídne komfortní bydlení a chcete žít na skvělém místě s pozitivní energií tak mi zavolejte a přijďte se přesvědčit osobně…

 

    Váš osobní realitní makléř

    Bc. Petra Janštová
    +420 731 518 716
    janstova@reality-proradost.cz