Prodáno v 12/2020

 

Video prohlídka

Cena: 7.950.000 Kč

Hledáte nový domov pro velkou rodinu? Chcete bydlet v příjemném a klidném prostředí  a  zároveň  v dosahu města a veškerých služeb? Tak Tento dům ve Vřesině vás zaujme na první pohled. 

Dům je řešen opravdu velkoryse.  Má 7 samostatných pokojů a velký obývací pokoj  s krbem spojený s kuchyňským koutem. Naleznete tu také prostornou garáž, šatnu, 2 komory a 2 koupelny.  Díky dobře řešenému rozložení pokojů budete mít nejen dostatek úložného prostoru, ale také soukromí.       

U domu je pěkná udržovaná zahrada o rozloze 800 m2, velikostí tak akorát pro snadnou údržbu a relaxaci.

Popis domu :

Dům otevírá zádveří, kterým vstupujete do vstupní chodby kde zleva je prostorný obývací pokoj s velkým krbem a kuchyňským koutem s výstupem na krytou terasu s posezením. Obývací pokoj je opravdu rozlehlý se spoustou oken orientovaných na 3 světové strany, takže je v místnosti hodně světla. Zprava se pak od vstupních dveří nachází 2 pokoje, naproti kterým jsou vestavné skříně. Dominantou  domu je krásné dřevěné schodiště. V přízemí dále najdete koupelnu , samostatné WC, 2 komory a prostornou garáž, kterou vstoupíte přímo do domu. V patře pak naleznete  5 samostatných pokojů, kde u hlavní ložnice je šatna s vestavěnými skříněmi  a jako jediný pokoj má také samostatný vstup  do veliké společné koupelny, ve které se nachází sprchovací kout, wc i masážní vana.

A nyní trochu technicky:

Dům tady stojí od roku 2001 a byl navržen podle přání a představ majitele, takže v okolí žádný podobný nenajdete. Jedná se o zděnou stavbu z Porothermu – 45 cm po obvodu. Střecha je sedlová s taškovou krytinou Tondach a vatovou izolací.  Topení zajišťuje plynový kondenzační kotel. V přízemí je podlahové vytápění, v patře jsou radiátory.  Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Dům má automatické otevírání vstupní brány.

Myslím si, že když kupujete nemovitost, musíte se do ní zamilovat.  Protože místo pro život si vybíráme hlavně srdcem. A zamilovat se do tohoto domu nebude vůbec těžké.  Vyzařuje z něj klid a harmonie, a zároveň je funkční a skvěle navržený.

 

Pokud teď máte pocit, že chcete vědět víc a dům vidět osobně, tak mi zavolejte a přesvědčte se sami, že je to to co hledáte.

Nevíte Nač se ptát při prohlídce?  Zde je pár doporučení na co se zeptat

https://petrajanstova.cz/kupujete-nemovitost-nac-se-ptat-pri-prohlidce

 

Služby kupujícím klientům:

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní kanceláře v ceně

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

 

 

     

    Váš osobní realitní makléř

    Bc. Petra Janštová
    +420 731 518 716
    janstova@reality-proradost.cz