Prodej RD 7+2 s garáží a 3 koupelnami v Závadě u Hlučína

PRODÁNO V 08/2019

Video prohlídka

Cena: 3.300.000 Kč

 

Popis

Ve výhradní zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi rekonstruovaný rodinný dům s garáží o dispozici 7+2 a celkové výměře pozemku 445 m2 v Závadě u Hlučína. 

Popis domu:

Dům otevírá zádveří, kterým vstupujete zleva do hostinského pokoje vedle kterého se nachází kuchyň propojená s jídelnou a pokoj, který je nyní využíván jako pracovna. V přízemí dále najdete 2 koupelny. Jedna je se sprchovacím koutem a WC a druhá  je prostornější a má rohovou vanu i sprchovací kout.  Je zde také dostatek místa  pro vybudování infra sauny nebo pro jiné vaše představy. V přízemí se dále nachází garáž  s přímým vstupem do domu a  do sklepa.  Ve sklepě se nachází technické zázemí – plynový kotel zn. Viadrus, elektrický bojler na 200 l vody a kotel na tuhá paliva.

Do patra vstupujete po dřevěných schodech (do předsíně.) Prvními dveřmi zprava se dostanete do dětského pokoje, vedle se nachází koupelna s rohovou vanou a WC. Dále zde najdete ložnici, velkou jídelnu s kuchyňským koutem, která je propojena s obývacím pokojem. Z jídelny pak vedou dveře do posledního dětského pokoje. Kolem celé přední strany domu v patře je balkón. 

Velké plus domu:

–        dům je po kompletní rekonstrukci před 8 lety

–       v domě jsou celkem 3 koupelny – 2 v přízemí a 1 v patře        

–       velký balkón kolem celé přední strany domu

–       z garáže vejdete přímo do domu

–       dostatek prostoru i pokojů pro velkou rodinu

–       bezúdržbová zahrada

–       dům částečně podsklepen

–       křišťálově čistá voda a pouze 18 Kč za kubík vodné i stočné – dům je napojen na obecní vodovod, který je přiveden z vrtu v lese

První písemná zmínka o obci  Závada je z roku 1349 tj před 670 lety. Obec leží 278 m nad mořem  a nachází se mezi městy Ostravou a Opavou, kam se dostanete autem  do 20 minut a  5 km odtud se nachází hranice s Polskem.  V Závadě je nyní  154 domů s celkem 580 obyvateli.V obci Závada  najdete  školku, knihovnu a obchod.  Tipem na výlet může být středověký hrádek nacházející se v lese nebo  pstruží farma “U Chmelíka” kde si pstruhy které sami nachytáte, můžete i sníst. Sportovně založení můžou v obci  využít  fotbalové hřiště, na které navazuje sportovní areál s asfaltovým a antukovým kurtem, jehož součástí je i dětské hřiště. Pro ty, kteří rádi jezdí na kole, jsou zde cyklotrasy s příjemnými odpočívadly, v zimě běžecké trasy. Milovníci přírody si také přijdou na své, lesy a nádherná příroda jsou vhodné pro odpočinek i relaxaci. 

Prostě ideální místo k životu!


Technicky a číselně:

• rok výstavby:  1979

• kompletní rekonstrukce 2011:  topení v mědi, odpady a voda v plastu, elektřina v mědi, plastová okna, nové obklady a sanita v koupelnách, zateplení domu …  

• užitná plocha sklepu cca: 70 m2

• užitná plocha 1.NP cca: 150 m2

• užitná plocha 2. NP cca: 150 m2

• zahrada  445 m2

• zateplení domu i střechy: polystyren  10 cm • střecha:  lepenka Ipa

• vytápění: plyn (mužete i kotlem na tuhá paliva)

• ohřev vody:  el. ohřívač na vodu 200 l

• odpad: veřejná kanalizace

• energetická náročnost budovy: D

Služby kupujícím klientům: 

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie 

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti  

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře 

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu 

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost 

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

    Váš osobní realitní makléř

    Bc. Petra Janštová
    +420 731 518 716
    janstova@reality-proradost.cz