Prodej Vily o dispozici 5+2   v Opavě ul. Čajkovského

PRODÁNO 05/2021

 

Video prohlídka

Cena: 5.890.000 Kč

Popis

Nejste si jisti Nač se ptát při prohlídce? Zde je pár rad a doporučení https://petrajanstova.cz/kupujete-nemovitost-nac-se-ptat-pri-prohlidce/

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi vilu postavenou v roce 1928, která se nachází v klidné lokalitě ve vilové čtvrti na ulici Čajkovská v Opavě.

Dům má čtyři podlaží z toho 2 obytné, sklep, který kdysi obývalo služebnictvo a krásnou prostornou půdu.

Zahrada je tak akorát 569 m2. V přední část je okrasná zahrada, za domem je několik ovocných stromů a vydlážděný prostor k posezení a relaxaci.

Do domu vcházíte přes zimní zahradu do vstupní haly jejíž dominantou je krásné původní dřevěné schodiště, které vede až na půdu. Po pravé straně je obývací pokoj o rozměru 5 x 4,30 m2 jehož dominantou je velký krb. Po pravé straně jsou 3 dveře. První vedou do sklepa, další do technické místnosti a poslední do koupelny. Rovně pak vejdete do kuchyně o rozměru 4 x 2,8m2 a dále do ložnice 5 x 3,80 m2.

V prvním patře je dispozice 3+1 a stejné rozvržení pokojů jako v přízemí. Navíc je zde jen menší pokoj o rozměru 4 x 2,40m2 hned vpravo u schodů.

Půda je opravdu rozlehlá, dokážu si zde představit krásný ateliér nebo další prostory k bydlení.

Pod domem ve sklepním prostoru je garáž a několik místností, které můžete využit nejen k uložení věcí, ale také k vybudování sauny, tělocvičny či vlastní vinotéky.

Říká se, že není těžké zamilovat se do domu, který má duši. A tento je opravdu výjimečný. Vyzařuje z něj klid a harmonie, a zároveň je funkční a dýchá z něj historie. 

Pokud máte pocit, že chcete vědět víc a dům vidět osobně, tak zavolejte. Na setkání s vámi se těší Petra Janštová, privátní realitní makléř.

Služby kupujícím klientům: 

– Bezplatné konzultace a příprava nákupní strategie 

– Pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti  

– Kompletní právní servis prostřednictvím nezávislé advokátní  kanceláře 

– Komplexní péče až po úplné uzavření obchodu 

– Extra vedený depozitní účet určený výhradně pro tuto nemovitost 

– Bezplatné daňové poradenství a asistence při převodu nemovitosti

 

 

 

     

    Váš osobní realitní makléř

    Bc. Petra Janštová
    +420 731 518 716
    janstova@reality-proradost.cz